.

.

Бакар Работи Чорапи, Hissox Унисекс Глуждот Екипажот Влага Wicking Анти Мирис Спорт, Пешачење Пешачење Перница Чорапи

Бакар Работи Чорапи, Hissox Унисекс Глуждот Екипажот Влага Wicking Анти Мирис Спорт, Пешачење Пешачење Перница

DEN 218.16

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте дише sock дали ќе се работи, пешачење.Анатомски дизајн го подобрува одговара, обезбедувајќи максимална удобност и заштита од страна на елиминирање на плускавци.БАКАР ИСПОЛНЕТ Медиум одговара на Mens обувка 7.Најдобрите Чорапи Постојано се Каже Збогум на валкана чорапи.Најдобрите Чорапи Постојано се Каже Збогум на валкана чорапи.Влага-Wicking Дизајн - за Да ги држите нозете сува.Не предизвикува алергии на кожата или иритација.ВЛАГА WICKING - Нашите Глуждот/Екипажот анти мирис бакар чорапи со мрежа вентилација изградба создава максимална струење да ги задржи нозете кул и сува во било кој работи услови, држи нозете блистер слободни, мирис-бесплатно, и топло без пот.Влага-Wicking Дизајн - за Да ги држите нозете сува.

Главните карактеристики

Избор на клиент