.

.

Kaper II СКОПЈЕ-29837ULT Полиран не 'Рѓосувачки Челик Ford Тркала Симулатор Сет (17 X 6.5 8 Повлечи 200Mm Гром Круг 4 Рака Дупка 05 Ford F-350 до Тековната со Pop-Off Пред Капи)

Kaper II СКОПЈЕ-29837ULT Полиран не 'Рѓосувачки Челик Ford Тркала Симулатор Сет (17 X 6.5 8 Повлечи 200Mm Гром

DEN 4868.88

Пристапност
Во достапна форма

Kaper II, оригиналниот симулатор, ОЕМ одобрени.Брилијантен сјај.Направена од најдобрите 304 од не ' рѓосувачки челик.F350 Супер Должност Симулатори.Сапун и вода е за сите што е потребно за да се одржи брилијантен сјај.Ford тркала симулатор сет 17" x 6. 5" 8 повлечи 200mm гром круг 4 рака дупка 05 ford f-350 до тековната со pop-off пред капи.Заврши облекуваат сет вклучува : 2 пред симулатори, 17" x6. 5", 2 задните симулатори 17" x6. 5", 12 повлечи орев/џем орев опфаќа, 1 отстранување алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент