.

.

Слатка Jojo Дизајни Boho Лама Бања Ткаенина Бања Туш Завеса - Родово Неутрална Беж Taupe Тен и Бела Бохемски Југозападниот Ацтеките Акварел Планина Кактус Alpaca Farmhouse на Жив

Слатка Jojo Дизајни Boho Лама Бања Ткаенина Бања Туш Завеса - Родово Неутрална Беж Taupe Тен и Бела Бохемски

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Бранеа Микрофибер.Вклучува : (1) Туш Завеса.Димензии : 72in.x 72in.Бранеа Микрофибер.Машина Перат.Овој дизајн е за појавување на додатоци како што е прозорец третмани, попречува, кревет здолништа и перници.Се создаде лесен бања преуредување со оваа Слатка Jojo Дизајни туш завеса.Додадете контакт на стил и прскање на боја за вашата бања со овој дизајнер колекција.Пар со координирање Слатка Jojo Дизајни соба додатоци за комплетен изглед и се чувствуваат на вашата омилена тема. ***Туш Куки и Облоги Не се Вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент