.

.

ERSHIYI 1pc Коса Ноктот, конска опашка Клип Големи Димензии Коса Стеги Бонбони Боја на Косата Канџи Едноставен Крст Шноли Геометриски Сјајна Коса Клип(Зелен)

ERSHIYI 1pc Коса Ноктот, конска опашка Клип Големи Димензии Коса Стеги Бонбони Боја на Косата Канџи Едноставен

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

материјал : пластика.Стил : Кореја.Боја : сива, кафе, розова, сина, зелена, беж, голи.Пол : Женски.Пакување : 1 buc Губење на Ноктот.Пакување : 1 buc Коса Claw Gender : Female Style : Koreanmaterial : plastic Color : сива, кафе, розова, сина, зелена, беж, голи.

Главните карактеристики

Избор на клиент