.

.

3 Пакет 4x6 Инчен Farmhouse Селски Слика Рамка Поставува Потресени Farmhouse Пластична Рамка со Plexiglass за Ѕид или да се Tabletop Екранот.

3 Пакет 4x6 Инчен Farmhouse Селски Слика Рамка Поставува Потресени Farmhouse Пластична Рамка со Plexiglass за

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за употреба дома, во канцеларија или на друг никаде на друго место да се прикажи ги исклучите вашите скапоцени моменти.Три различни бои(Бела Зелена Brown).Достапен во 4 големини : 4"x 6", 5"x 7", 6"x 8",7"x 10".Ако примите слика рамка која била прекината поради превозот штета, производителот ќе ви испрати нова за слободни.Ве молиме контактирајте со нас,Ние ветување : 100% наплата или замена на нов производ.Оваа рустикален стил рамки погодна за секој ден вреди да се слави, роденден, свадба, Божиќ, денот на Благодарноста, Татковци Ден, Мајки Ден, дипломирање сезона, бебе туш, итн.Совршен за употреба дома, во канцеларија или на друг никаде на друго место да се прикажи ги исклучите вашите скапоцени моменти.Совршен за употреба дома, во канцеларија или на друг никаде на друго место да се прикажи ги исклучите вашите скапоцени моменти. 【PS Материјал】Оваа рамка се направени од PS материјал(пластични), различни од дрвени рамки,овој PS материјал рамки имаат големо предности.12 инчи на грешка.Верувај ми, тоа е апсолутно пристоен и практичен подарок.Ако примите слика рамка која била прекината поради превозот штета, производителот ќе ви испрати нова за слободни.Ако производот е оштетен во транзит,или не ви се допаѓа тоа.Тоа е полесен, слободен од mildew,повеќе еколошки и висок рециклираат стапка. 【Погоден За Стандардна Големина на Фотографија 4x6 Инчен 】 Гроздобер фото рамка е лесен за монтирање и изграден за да трае.Совршен за употреба дома, во канцеларија или на друг никаде на друго место да се прикажи ги исклучите вашите скапоцени моменти.Можете да го користите различни бои и големини на слика рамки за колаж дизајн во секој простор.Достапен во 4 големини : 4"x 6", 5"x 7", 6"x 8",7"x 10". 【Самостојна И Ѕидот Mountable】 Елегантен изглед, елегантен дизајн,ретро слика слава стакло предни може да се виси на ѕидот за вертикална или хоризонтална исто така подготвени да стои веднаш портрет или пејзаж на tabletop за вашиот дом и канцеларија,пакет за вашата серија на добар пат.Достапен во 4 големини : 4"x 6", 5"x 7", 6"x 8",7"x 10". 【Plexiglass】Овие рамки светлина, но фирмата,пластичен капак наместо стакло,кога ќе падне на земјата нема да се грижите за повреда на раката и деца.Достапен во 4 големини : 4"x 6", 5"x 7", 6"x 8",7"x 10"Можете да го користите различни бои и големини на слика рамки за колаж дизајн во секој простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент