.

.

MEIJIA Преносни Водоотпорен Алатка Торба, Широк Уста Отворена, Мулти Внатре Џебови за Алатка за Складирање (12)

MEIJIA Преносни Водоотпорен Алатка Торба, Широк Уста Отворена, Мулти Внатре Џебови за Алатка за Складирање (12)

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБА НАМЕНЕТА ЗА СИТЕ ЗАНАЕТИ – Дали сте изведувачот, столар, HVAC мајсторот, водоводџија, framer, електричар, или кабел & аудио-визуелна installer, овој ранец е што се опфатени.Удобен Патент Desgin : повлече патент за удобен затворање и отворање на торба.Можете да ја затворите торба удобно и без проблеми.Мулти Џебови За Чување.Разни на џебовите и голем простор да се организира на различни клучеви, клешти,screwdrivers,метри,и други додатоци.Супериорна Удобност : Кој ергономски рамо ремени, а sternum рака, и Струење назад технологија, ја воочи големината на вашата работа предмети со најголема удобност.Кога патуваат, само планирам add-a-торба ракав над вашиот багаж рачка за полесно мобилност.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Направена со трајни, времето-отпорни балистички полиестер да го издржат тешките употреба и тешките услови.Слатка големина за чување на предмети од електротехника, водовод, столарија, автомобили, дом DIY.Се справи со поместена се справи заврши за удобно носење.Алатка Торба за вашиот дом користат работи.Мулти-индустриската примена под differet користење услови.Конструиран Elextronic Системи Вибрации Ststems Сензор Опрема.Земни Станици за Одбрана Примена на Механички и Одржување tools.Пиштол заштита.Голем Капацитет На Располагање.На мултифункционален алатка торба во собата може да се одржи алатки на различни големини, како клешти, ножици, screwdrivers, итн.Голем капацитет да ги исполни вашите складирање потреби.Слатка големина за чување на предмети од електротехника, водовод, столарија, автомобили, дом DIYHandle со поместена се справи заврши за удобно carry Tool Торба за вашиот дом користат работи.Премиум шевови на целиот алатка телото го прави торба исклучително тешки и долготрајни.Нема потреба да се грижите за вашиот алатка торба добива оштетени или кршење додека во употреба.Отворен со широка уста за лесно организација.Алатки се лесно и удобно достапни поради остане отворен врвот додека ги користите.

Главните карактеристики

Избор на клиент