.

.

PUPBEAMO ОТПЕЧАТОЦИ, Осло, Норвешка - Ѕидот Tapestry Уметност за Дома Декор Ѕид Виси Tapestry 60x40 Инчи

PUPBEAMO ОТПЕЧАТОЦИ, Осло, Норвешка - Ѕидот Tapestry Уметност за Дома Декор Ѕид Виси Tapestry 60x40 Инчи

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер.Увезени.Големини : приближно 60"x40"- 153 CMx102 CM.Нашиот Ѕид Таписерии Се Направени Од Високо Квалитетна Лесни Полиестер Влакна Со Рака-Пораби Заврши Рабови.Чистење : Нежна Рака Мие Посебно Во Ладна Вода.Дизајн : Персоналните прилагодување.Не tapestry на род содржи.Употреба : За Дома Декор Цел се Допаѓа - За Ѕид Оркестарот, Ѕид Decal, Декоративни Додатоци, Отворено, да се Патува, Дневна Соба и Додатоци, Кревет Соба, Троседот Покритие, Маса Крпа, Bedspreads, Ќебе Капак, За Подароци и др.Ѕидот Tapestry Уметност За Дома Декор Ѕид Виси Tapestry 60x40 Инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент