.

.

Rustproof Антички Декоративни Туш Завеса Куки, 12pcs Масло Протри Бронза Туш Завеса Прстен Носители за Бања Туш Прачки Завеси Дома

Rustproof Антички Декоративни Туш Завеса Куки, 12pcs Масло Протри Бронза Туш Завеса Прстен Носители за Бања

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

[Анти- ' рѓа] : Цинк легура материјал.На трајни корозија-отпорни дизајн може да издржи секојдневна употреба во влажни бања средини.Метални куки може да ги красат бања и да се создаде повеќе ретро изглед. [Лесна инсталација] Заборавајте оние тврдоглави и тешко-за-користење куки!Круг pendant дизајн го прави инсталација бриз.Едноставно кажано на pendant преку отворање и поправи тежината на туш завеса во место. [Лесно лизгање] : Употреба на туш кука за лесно и тивко го отворите и затворите туш завеса, и лесно слајд во текот на туш завеса род и се повлече прачка.Нема да се залепи; без никаков напор.Ве молиме остатокот увери. [Поле на примена] : На полиран нафта со кои се соочуваат бронза туш прстен е погодна за сите стандардни туш завеса прачки.Лесно да се инсталира, нема потреба да се отстрани туш род.Туш завеса куките се изработени од високо-квалитет цинк легура материјал, премиум квалитет ќе го задржи вашиот туш завеса во потрага чисти и убави.Сет од 12 куки за лесна инсталација со минимален напор, и што е на располагање за стандард бања туш завеса прачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент