.

.

Underleaf Бања Исплакнете Првенство Бебе Шампон Rinser, Бебе Бања Кригла Направени од BPA-Free Безбедно Материјал

Underleaf Бања Исплакнете Првенство Бебе Шампон Rinser, Бебе Бања Кригла Направени од BPA-Free Безбедно Материјал

DEN 192.72

Пристапност
Во достапна форма

Се справи со должина 8cm дијаметар должина 11cm висина 9.5 cm.Рабовите на овој производ се мазни, па вие и вашето бебе може да се користат или се справи со неа безбедно.Тоа не гребење на бебешка кожа, така на вашето бебе може да игра со него со доверба.Удобна рачка дава голема контрола додека се фрлаат.Изработени од 100% еколошки материјали, безбедни за бебиња " кожа.BPA-free, ПВЦ-бесплатно, Phthalate-слободни.Ниска еколошка стапало материјали.Лесно-зафат се справи.Среќен Бања Време-Бебе уживаат во бања време од сега!Ги преземе стрес надвор од капење со тоа што солзи-слободни.Се справи со должина 8cm дијаметар должина 11cm висина 9.5 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент