.

.

Мулти-Функција Митинг на Возилото Нога Puller седат прозорци Стомакот рака на Половината Фитнес Рака/Јога која се Протега Обука, Насловна Фитнес Отпор Бенд Еластична

Мулти-Функција Митинг на Возилото Нога Puller седат прозорци Стомакот рака на Половината Фитнес Рака/Јога која

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

【4-цевка еластичност】Висока затегнувачка цврстина и добра еластичност.Еластичен drawstring има најдобри отпор и одлична стабилност, и никогаш нема да се деформира, солза или да се носат. 4 повлече јажиња, висока затегнувачка цврстина и добра еластичност. [Безбедност и заштита на животната средина материјал] пена, завиткани се справи со е не-токсични и не-иритирачки, безбеден и еколошки пријателски, и да се избегнува движење или прегревање, влага, и пропаѓање предизвикано од климатските промени. [Мултифункционален обука] Педалата отпор бенд може да се користи за рамото, ногата, раката, половината и стомакот обука.Унисекс, мажите се здобијат со мускулите, жените губат мастите, лесна за обликување на телото.Тоа е најдобар избор за губење на тежината и фитнес. [Порта[Лизга-отпорни и пот-абсорбента] : Удобно пот-абсорбента пена се справи, не се лизга поместена на возилото.Мека и нежна, не му наштети на вашиот handsable и лесен за употреба] дома, хотелски соби, канцеларии, па дури и на отворено.Започнете со спорт или вежба во секое време, насекаде, лесен за носење, компактен и пренослив салата.Совршен дом сила за обука. [Преносни и лесен за употреба] дома, хотелски соби, канцеларии, па дури и на отворено.Започнете со спорт или вежба во секое време, насекаде, лесен за носење, компактен и пренослив салата.Совршен дом сила за обука.Лесен за носење, мали димензии, мала тежина, вежба во секое време, насекаде.На мултифункционален тензија кабелот може да се вежба на градите, горниот/долниот дел на грбот, стомакот/core и нозе, со неограничен вежба потенцијал.Се усвојува високо квалитетни TPE+животната средина-пријателски пена рачки и засилен високо еластична 4-насоки гумена цевка, кои се трајни и високо еластична.Удобно педали направени од NBR материјал, удобни, меки и не се лизга Користи за стомакот, половината, грбот, јога се протега и слабеење на обука.

Главните карактеристики

Избор на клиент