.

.

Спорт Фитнес Вежби Работи Armband Телефон Носителот Торбичка за Алкател Увид, 1, 1c, BLU A5L Однапред L4 L5 C4 Цртичка L4 L5 LTE (Црн Рефлективен)

Спорт Фитнес Вежби Работи Armband Телефон Носителот Торбичка за Алкател Увид, 1, 1c, BLU A5L Однапред L4 L5

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Јасно пластика покривање на предната страна на armband ви овозможува да пристапите на вашите телефони карактеристики, без да го извади на armband.Да се постигне вашите фитнес цели во долготрајна удобност со овој мек и еластичен мобилен телефон armband дека држи вашиот уред на место, додека да горат некои сериозни калории. [ МЕРЕЊА И КОМПАТИБИЛНОСТ ]- телефонот оддел мерки 5. [ УНИВЕРЗАЛЕН се ВКЛОПУВААТ СО ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ]- мека cushioned armband рака 2-инчи широка за да се елиминира pinching и непријатност; armband рака мерки 13" до 18-инчи за цврсти црна боја и 10" до 16-инчи за мисловните armband.

Главните карактеристики

Избор на клиент