.

.

10 Парчиња Фрижидер Почеток QP2-4R7 4.7 Ohm 1 Pin Фрижидер PTC Стартер Релеи и 6750C-0005P Фрижидер Преоптоварување Заштитници Фрижидер Делови Додатоци

10 Парчиња Фрижидер Почеток QP2-4R7 4.7 Ohm 1 Pin Фрижидер PTC Стартер Релеи и 6750C-0005P Фрижидер Преоптоварување

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

PTC почнувајќи реле : на PTC стартер реле е универзален стартер реле, се применува во различни брендови на мини фрижидери и ладилници; Сепак, нашиот фрижидер стартер е само компатибилни со QP2-4 R7 single-ended релеи, ве молиме да се разгледа пред да го купат.Имаат убав изведба : Тоа ќе ви биде потребно малку време за да инсталирате овие стартер релеи и фрижидер преоптоварување заштитници, кој помага да се избегнат од бараат друг фрижидер.

Главните карактеристики

Избор на клиент