.

.

UXZDX 6pcs Serviette Прстени Легура Салфетка Носителот Запад Вечера Крпа Салфетка Прстен Партија Декорација Табела Декорација Додатоци (Боја : Злато)

UXZDX 6pcs Serviette Прстени Легура Салфетка Носителот Запад Вечера Крпа Салфетка Прстен Партија Декорација

DEN 2258.64

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од легури, тоа е издржлив и практични.Издржливи, уредно наредени, прстен облик, дизајн, изглед мода и модерен.Одлично за посебни прилики, како што бебето тушеви и свадби, итн.Нашата пакет доаѓаат со 6pcs салфетка прстени.Постојат злато, сребро две бои за да го изберете, мора да се за вас.Изработени од легури, тоа е издржлив и практични.Издржливи, уредно наредени, прстен облик, дизајн, изглед мода и модерен.Одлично за посебни прилики, како што бебето тушеви и свадби, итн.Нашата пакет доаѓаат со 6pcs салфетка прстени.Постојат злато, сребро две бои за да го изберете, мора да се за вас.Спецификација : Материјал : Alloy Color : Злато, silver Diameter : Околу 4.5 cm Package се Вклучени : 1 Set*Салфетка button If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Покаже уредни и убава маса декорации.

Главните карактеристики

Material:
Alloy
Color:
Gold, silver
Diameter:
About 4.5 cm
Package Included:
1Set*Napkin button :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Show neat and beautiful table decorations. :
Избор на клиент