.

.

Преносни Половината Алатка Торба за Мажи/Изградба/Electricians со Прилагодливи Појас Половината Алатка Торбичка Направени од Носат-отпорни, Оксфорд Ткаенина Жолта Боја

Преносни Половината Алатка Торба за Мажи/Изградба/Electricians со Прилагодливи Појас Половината Алатка Торбичка

DEN 907.20

Пристапност
Во достапна форма

оксфорд ткаенина.Листа : 1 Половината Алатка Торба со Прилагодливи Појас.Бренд : YILEQITOOLGOOD.Материјал : Оксфорд Ткаенина.Боја : Жолта (Како што е Прикажано На Сликата).Големина : за 22cm*23cm*5cm без Појас (мерени рачно).Листа : 1 Половината Алатка Торба со Прилагодливи Појас Бренд : YILEQITOOLGOOD Материјал : Оксфорд Ткаенина Боја : Жолта (Како што е Прикажано На Сликата) Големина : за 22cm*23cm*5cm без Појас (мерени рачно).

Главните карактеристики

Избор на клиент