.

.

yuai Прилагодливи Тежина 44 Килограми носечките Вест Јакна Спорт Фитнес Бокс Тренинг Вест

yuai Прилагодливи Тежина 44 Килограми носечките Вест Јакна Спорт Фитнес Бокс Тренинг Вест

DEN 1533.60

Пристапност
Во достапна форма

Високо флексибилен компресија пена поставата за заштита и шок апсорпција.Со 16 вреќи за песок или челик (не вклучувајќи песок и челик).Направени од високо-густина задебелена оксфорд ткаенина за издржливост.На рамениците се проширува за удобност.Тоа е идеален уред за добро здравје, губење на тежина и агилност.Точка Име : Прилагодлив Пондерирана Вест Боја : Маскирна Материјал : Оксфорд Ткаенина Max вчитување : 20 кг/44lbs Должина : 56cm / 22.4 во Ширина : 50cm / 20in Пакет Тежина : за 0,7 кг / 1.53 lb Пакет се Вклучуваат : 1 x Прилагодливи Тежина Вест.

Главните карактеристики

Избор на клиент