.

.

FENGGUO Цвет Накит Дизајн Hairpin Кристал Коса Barrette Клип Додатоци

FENGGUO Цвет Накит Дизајн Hairpin Кристал Коса Barrette Клип Додатоци

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

легура.Должина * ширина : 2.5*2cm.Косата Barrettes за Жените, Девојка.Убаво додатоци за да се интегрираат накит случај за девојки и колекционери.Специјален дизајн и уникатна структура, популарни точка.Косата Barrettes за Жените, Девојка.

Главните карактеристики

Избор на клиент