.

.

КООРДИНАТОР Туш Завеса Лагер - водоотпорен Лагер со ' Рѓа Доказ Grommets за Бања Туш

КООРДИНАТОР Туш Завеса Лагер - водоотпорен Лагер со ' Рѓа Доказ Grommets за Бања Туш

DEN 328.80

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики 12 ' рѓа-доказ метал grommets и засилен насловот што го спречува кинење и обезбедува долгорочни функционалност.Овие туш завеса облоги се слаби, но убаво направени со 3 јасно камења на дното за да се направи објектот добие на тежина.Тие се потешки од обичните 3 мерач завеса облоги.Ултра мазна специјалност дизајн создадени за да се одвратат вода и да се промовира вода мушка формирање толку вода брзо ролни надвор на површината, со цел вашата бања суви и чисти.Карактеристики 12 ' рѓа-доказ метал grommets и засилен насловот што го спречува кинење и обезбедува долгорочни функционалност.Овие туш завеса облоги се слаби, но убаво направени со 3 јасно камења на дното за да се направи објектот добие на тежина.Тие се потешки од обичните 3 мерач завеса облоги.Големина : 180x180cmone туш завеса+12 пластични hanger Excellent за тушеви и кади за вашиот дом, campers, мотели, хотели, ученичките домови и совршен за својата камп приколка.

Главните карактеристики

Избор на клиент