.

.

Пропан Сечење Совет - Замена за Фрусцијанте / Милер Тешки SC50 Серија (Големи Совети) - Големина: 2 - (3 Парчиња)

Пропан Сечење Совет - Замена за Фрусцијанте / Милер Тешки SC50 Серија (Големи Совети) - Големина: 2 - (3 Парчиња)

DEN 614.40

Пристапност
Во достапна форма

SÜA се отвора лентата со оваа високо-квалитетни линија од Цврст Метал Oxy-Гориво за Сечење Совети.Достапен во големини 000 до 7 - Достапни во 1-PACK и 3-PACK - Одберете опција од големината мени.Замена за Фрусцијанте/Милер Тешки-Должност, HD Сечење Факели кои користат Серија SC Совети, (ГОЛЕМИ СОВЕТИ).Сечење Дебелина и Параметри : Проверете на Табелата во Сликата #3. Компатибилен со КОМЕТАЛ Серија Милер/Смит Факели : SC209, SC205, SC220, SC175, SC179, SC229, SC229 S, SC225, SC225 S, SC369, SC365, SC360 - Гасови : Кислород и Пропан ***ПРОЧИТАЈТЕ го ОВА : Не се сите Милер/Смит факели го користите истиот совети, постојат мали совети и големи совети серија, прочитај го овој опис внимателно, и бидете сигурни дека знаете вашата факел модел и моделот на совети, таа користи***. ***ПРОЧИТАЈТЕ го ОВА : Не се сите Милер/Смит факели го користите истиот совети, постојат мали совети и големи совети серија, прочитај го овој опис внимателно, и бидете сигурни дека знаете вашата факел модел и моделот на совети, таа користи*** SÜA нуди ова парче на опрема што е произведен користејќи највисок стандард за квалитет во raw избор на материјали и производство постапки.Оваа производи НЕ се произведени од страна на Smith или Милер.Смит и Милер се регистрирани трговски марки на Милер Електрични Mfg.ДОО.Mundaka Технологии не е поврзано, поврзани, надлежен, одобрена од страна на, или во било кој начин и официјално поврзани со Милер Електрични Mfg.ДОО или кој било од нејзините подружници или неговите соработници.

Главните карактеристики

Избор на клиент