.

.

Skylety 4 Парчиња Отпор Бендот се Справува со Вежбање Бендот Работи на Замена и 4 Парчиња Вратата Отпор Бендови Кабел Вратата за Отпор Обука или Пилатес Јога Обука

Skylety 4 Парчиња Отпор Бендот се Справува со Вежбање Бендот Работи на Замена и 4 Парчиња Вратата Отпор Бендови

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет содржина : ќе добиете 4 парчиња на отпор бенд пена рачки, заедно со 4 парчиња вратата отпор бендови, добра обука колекции за отпор обука, а износот е доволно за вашата секојдневна употреба и за замена, или можете да ги споделите со пријатели или семејства, убаво подароци за нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент