.

.

Мобилен Телефон Рака со Фитнес Мобилен Телефон Носителот, Погодна за Речиси Секоја Рака Тип и 90% на Паметни Телефони На Пазарот (Боја : Сина)

Мобилен Телефон Рака со Фитнес Мобилен Телефон Носителот, Погодна за Речиси Секоја Рака Тип и 90% на Паметни

DEN 625.92

Пристапност
Во достапна форма

[Совршено се вклопуваат]-Овој спортски armband е погодна за 4-6 инчен мобилни телефони.Водење рака има две голем простор џебови, и може да се користат мобилни телефони, ipod-ови, копчиња, картички, запалки и snickers за време на вежбање.блиску до. [Удобно и дише] : Висок квалитет на еколошки материјали, лесна тежина, свитлива и растеглив, дише, фина текстура, и да ви помогне да ги апсорбира потта.Таму е исто така анти-пот обвивка, што им овозможува на вашата кожа да дише и да се држи телефонот сува на сите времиња.Сите настани. [Детален опис] : 1. Вграден-во слушалка дупка : вметнување на слушалка преку слушалка дупка на дното за да се поврзете на мобилен телефон; 2. Нашите armband вклучува рефлексивни ленти, кои може да се управува безбедно под услови на слаба светлина. 3. Двојно патент дизајн, со користење на таписерии и висок квалитет на патент да се обезбеди непречено затворање на патент. [Прилагодливи и не се лизга] : Овие облоги работи чуда, и Велкро прицврстување ви овозможува да го прилагодите според вашиот тело форма. [100% Производителот Пари Гаранција за враќање] : Ако поради некоја причина не ви целосно се допаѓа вашиот спортски armband, ве молиме вратете го и ние ќе рефундирање на секој денар или да го замените без да се бара било какви прашања.Материјал : полиестер material Model : Применливи во рок од 4-6 inches Color : зелена/црно/сино/роуз red Suitable за публиката : луѓе кои сакаат да се вежба, сакаат да работат, сакаат да се вози, и сакам да exercise Arm обемот : арм обемот треба да биде помеѓу 7-14 инчи (големина може да се прилагоди слободно).

Главните карактеристики

Избор на клиент