.

.

Глава & Рамената Чеша Главата Заштита Против Првут 2 во 1 Шампон и Балсам, Исполнет со Еукалиптус, 23.7 Fl Мл, Близнак Pack

Глава & Рамената Чеша Главата Заштита Против Првут 2 во 1 Шампон и Балсам, Исполнет со Еукалиптус, 23.7 Fl Мл,

DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма

Ќе Добиете две 23.7 течност Унца шишиња 2 во 1 Шампон креаторите на Америка #1 првут Шампон (врз основа на обемот на продажбата).Мулти-симптом олеснување нуди докажано заштита од снегулки, се чеша и сувост (снегулки и чеша поврзани со првут).Удобен 2 во 1 формула ја храни косата и скалпот додека чистење и хидратантен.Ров на чеша со Главата & Рамената чеша главата заштита против првут 2 во 1 Шампон & средството за смекнување на косата.Оваа негување 2 во 1 формула започнува да работи брзо да им помогне на смири тврдоглав скалпот чеша.Формулата, исполнет со мирисна еукалиптус, смирува вашиот скалп и е доведена до вас од страна на Америка е #1 Дерматолог препорачува бренд.Додади ја оваа брзо-тетекс 2 во 1 Шампон за вашата рутина за да се добие до 100% шушка-слободен коса и незапирливиот чувство на доверба што оди заедно со тоа.Вашата коса никогаш не бил во подобра раце.Поврзани со првут, со редовна употреба видливи снегулки, со редовна употреба редовна употреба на Главата & Рамената Против првут производи храни коренот на вашиот скалп три површински слоеви длабоко да се спречи сушењето, снегулки и чеша, поврзани со првут.Главата & Рамената колекција вклучува појаснување на шампони, volumizing климатизери, и 2 во 1 Комбинации, па можете да се воведе првут третман за секој чекор на вашата нега на коса рутина.Со p H-балансирана формула доведена до вас од страна на Америка е #1 Дерматолог препорачува бренд, ќе може да смета на Главата & Рамената за борба против себороичен дерматитис и други нервозни и јадеж скалпот услови поврзани со првут.Глава & Рамената производи доаѓаат во различни ароми и формули, и содржат состојки како бадемово масло, масло од Чајно Дрво, екстракт од Лимон и нане.Шампон & клима уред систем се безбедни за употреба на боја третирани, кадрава или текстура на косата видови, во споредба со не-климатизација шампон. , Нервозни Скалпот 2 во 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент