.

.

KWODE Тенџере Додатен Тапа Комерцијални Ѕид Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Виткање Двојно Заеднички Растеглив 24 Инчен Замав Рака Spout 2 Две се Справув

KWODE Тенџере Додатен Тапа Комерцијални Ѕид Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Виткање Двојно

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

Новиот дизајн на производот тим корист од развојот на системот за ревизија во САД стандарди, што значи секој производ е дизајниран, извори, проценети и warehoused да највисок стандард.5 GPM проток на вода, заштеда на што времето на чекање.Секој заеднички е опремен со запечатување заптивка (ако запечатување прстен на заедничкиот е изгубена, може да ги најдете соодветните заптивка на слободното пакет и да го замените).(Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас од вашата цел, ние и ветуваме ние ќе ви одговори и да ја поправите својата загриженост во рок од 24 часа).

Главните карактеристики

Избор на клиент