.

.

Шминка Организатор со Фиока , Пластични Козметички Складирање Организатор , Шминка Носителот со 8 Компјутери Шминка Четки и 1 Компјутер Мини Преносни Огледало , Коз?

Шминка Организатор со Фиока , Пластични Козметички Складирање Организатор , Шминка Носителот со 8 Компјутери

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Биро организаторот може да го задржи вашето биро уредни и чисти.★ ВКЛУЧУВАЈЌИ КОЗМЕТИЧКИ ПОТРЕБИ ★ Шминка одговараат вклучува пластична десктоп организатор Мини Преносни Огледало и шминка четка во собата , како што се Фондацијата Четка за Руменило Четка за Сенки Четка Око дупка со Четка Носната Сенка Четка Веѓа Четка Усна Четка Eyelash Четка . ★ УБАВО и КОРИСНО КОЗМЕТИЧКИ ШМИНКА ОРГАНИЗАТОР ★ Добро дизајниран и погоден за козметичка употреба , еколошки материјал .Тоа исто така може да се користи како огледало држачот. ★ СОВРШЕН МИНИ ПРЕНОСНИ ОГЛЕДАЛО ★ огледалото е мал во големина, светлосни во тежина и лесен за користење , Специјално дизајнирани ,симпатична мини огледало е двострано и може да се здипли за лесно носи во џеб или во рачна ташна , На огледалото има СТП школка и се чувствува многу добро кога ќе го допре.Површината дизајн е мазна, без остри рабови и биро организатор база е да се носат-отпорни и сигурен .симпатична шминка поставена четка со меки влакна кои ви нуди неверојатна допир и не се пролева за време на вашиот шминка процес за апликација.Пакувањето Вклучува (10 компјутери во 1)1 x Пластични Козметички Шминка Organizer1 x Мини Преносни Mirror1 x Фондацијата Brush1 x Руменило Brush1 x Сенки Brush1 x Око дупка со Brush1 x Носната Сенка Brush1 x Веѓа Brush1 x Усна Brush1 x Eyelash Brushmakeup складирање организатор / шминка организаторите на контра / шминка носителот организатор / шминка организатор фиоки / шминка случај организатор / шминка организатор случај / суета организаторот за шминка шминка кутија организатор / складирање шминка организатор / складирање козметички организатор / шминка организатор и складирање / козметички складирање организатор / бела козметика организатор/ бела шминка организатор козметички витрини / шминка четка организатор / шминка организаторот за суета / Пластични шминка организатор / шминка фиока организатор / шминка организатор кутија / шминка организатор / козметички организатор / шминка држачот. ★ ДОБАР КВАЛИТЕТ ШМИНКА ЧЕТКА ПОСТАВИТЕ ★ 8 компјутери рака-направена шминка четки се направени од страна на премиум синтетички влакна, 100% вегетаријанци, и суровост-бесплатно, не-иритација на кожата .

Главните карактеристики

Избор на клиент