.

.

Baiko Далечински Носителот, Делови и Прибор 3PCS Пред Камера Shield Налепница Анти Хакер Заштита на Приватноста Покритие за Телефони

Baiko Далечински Носителот, Делови и Прибор 3PCS Пред Камера Shield Налепница Анти Хакер Заштита на Приватноста

DEN 1281.60

Пристапност
Во достапна форма

★Пред Камера Shield Налепници може добро заштитете го вашиот камера од штети, заштита на приватноста. ★Ги покрива вашите веб-камера кога не е во употреба, и го спречува веб хакери од Шпионирање на вас. ★Универзална погоден за мобилни телефони, лаптопи, компјутери и други дигитални уреди камера. ★Лесен за Користење, може да се залепи лесно и removeable.Лепило лизгачот лесно може да се применува и отстранети од потребниот уред. ★Компактни димензии и мала тежина, лесно и едноставно да се носат и да ги преземат.Baiko е основана во 1999 година. Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите, со квалитетни производи и услуги.Опис : 100% сосема нов и висок quality Feature : Направен од високо-квалитетна ABS материјал, издржлив, фирма и анти-нула.Предната Камера Shield Налепници може добро заштитете го вашиот камера од штети, заштита на приватноста.Ги покрива вашите веб-камера кога не е во употреба, и го спречува веб хакери од Шпионирање на вас.Универзална погоден за мобилни телефони, лаптопи, компјутери и други дигитални уреди камера.Лесен за Користење, може да се залепи лесно и removeable.Лепило лизгачот лесно може да се применува и отстранети од потребниот уред.Компактни димензии и мала тежина, лесно и едноставно да се носат и да ги преземат.Предната Камера Shield Налепници само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Предмет Тип : Пред Камера Shield Налепници Материјал : ABSSize : 19.9x9mm/0.7x0.3in Color : Black Quantity : 3 PCSNote : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 3 x Предната Камера Shield Налепници За забрзана испорака на нарачки : Препорачана нарачка ќе пристигне во околу 5 работни дена.

Главните карактеристики

Item Type:
Front Camera Shield Stickers
Material:
ABS
Size:
19.9x9mm/0.7x0.3in
Color:
Black
Quantity:
3PCS
No retail package. :
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Includes:
3 x Front Camera Shield Stickers :
Избор на клиент