.

.

CUEA Бебе Бања Вода Играчки, Бања Книга Перат Шарени Еко Пријателски Безбедно за Учење(Малку Пингвин)

CUEA Бебе Бања Вода Играчки, Бања Книга Перат Шарени Еко Пријателски Безбедно за Учење(Малку Пингвин)

DEN 186.96

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасен и совршен подарок за бебето.Мие, не-токсични и еко-пријателски, безбедни и здрави.Користете бистра вода да се измијат.Може да плови на вода, дава бебето многу забавно со него.Зголемување на бебе капење задоволство, развивање на бебето интелигенција, вежбање способност за учење.Голем број на шарени дезени дава многу забавно кога бебето е туширање. 1. Направени од високо квалитетен водоотпорен и солза доказ материјал, не е лесно да се биде остарел и издржливи.2. Зголемување на бебе капење задоволство, развивање на бебето интелигенција, вежбање способност за учење.3. Може да плови на вода, дава бебето многу забавно со него. 4. Голем број на шарени дезени дава многу забавно кога бебето е туширање. 5. Мие, не-токсични и еко-пријателски, безбедни и здрави.Користете бистра вода да се измијат.6. Прекрасен и совршен подарок за бебето.

Главните карактеристики

Item Type:
Baby Bath Books
Condition:
100% Brand New
Material:
EVA
Age Range:
(0-3 years old)
Optional Pattern:
insects
Size:
Approx. 15*15*4cm / 5.9*5.9*1.6in
Weight:
Approx. 16g
Package list:
1 * Baby Bath Book :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.                                                                                                         :
Избор на клиент