.

.

Puma Men ' s Axelion Перфорации Работи за Чевли

Puma Men ' s Axelion Перфорации Работи за Чевли

DEN 1298.64

Пристапност
Во достапна форма

ткаенина.Гумен ѓон.TPU месо тело во midfoot нуди поддршка и контрола преку пета.Целосна гумени outsole обезбедува влечење и потпора.Извезена ПУМА Мачка Логото на латерална пети.Продолжен алкохол систем за безбедна се вклопуваат и се чувствуваат.Сплит гумени outsole обезбедува лак поддршка и шок апсорпција во петицата.До вашата игра со Axelion.На дише хедер поврзана горниот комбинира со TPU месо тело во midfoot за поддршка и контрола преку движења.На Axelion е вистински промени игра за секојдневните удобно обука чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент