.

.

Мотоцикл Синџир Guard Водич за Заштита на CNC Алуминиум Одговара за XR100R 1985-2003 XR80R 1985-2003 CRF100F 2004-2013 CRF80F 2004-2013 Мотор Мотокрос Црвена

Мотоцикл Синџир Guard Водич за Заштита на CNC Алуминиум Одговара за XR100R 1985-2003 XR80R 1985-2003 CRF100F

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Одговара за XR100 R 1985-2003 XR80 R 1985-2003 CRF100 F 2004-2013 CRF80 F 2004-2013 мотоцикл.Материјал : CNC Алуминиум.Направени на квалитетот специјален материјал.Повеќе издржливи, посилни и поголема отпорност на корозија.Намалување синџир повлечете и да се зголеми коњски сили ефикасно.Се намали на синџирот на бучава од dampening влошки да се заштити вашиот синџир совршено.Пакетот вклучува : Еден синџир guard водич како слики.Упатство за инсталација НЕ е вклучена.Големина : XR100 R 85-03.

Главните карактеристики

Избор на клиент