.

.

Bonka Птица Играчки 1324 Замав Птица Играчка Папагал кафез Играчки Кафези Parakeet Cockatiel Финч Lovebird Budgie

Bonka Птица Играчки 1324 Замав Птица Играчка Папагал кафез Играчки Кафези Parakeet Cockatiel Финч Lovebird Budgie

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

На 1324 Замав од Bonka Птица Играчки е симпатична и шарени мали димензии птица замав.Оваа замав вклучува брз линк конектор на врвот за лесно виси во voli.Лулашката е направен од здрав метална жица која е обожаваат со шарени пластични монистра.Ова лежиште лак минува низ природен дрвен dowel преку костур (2) дупки на или завршува.На 1324 Замав е 100% птица безбедни и одлично за мали кафези и aviaries од сите видови.На 1324 Замав од Bonka Птица Играчки е шарени и лесно да се игра со мали димензии птица замав.Оваа замав се вклопува во повеќето мали димензии кафези и изгледа симпатична со своето светло обоени пластични монистра.Лулашката не вклучуваат брз линк конектор на врвот за брзо виси во voli.Мал здрав линк синџир виси од конектор за и се поврзува на врвот на лак на замав.Лулашки лак е направен од здрав метална жица која е украсена со многу шарени пластични монистра.Овие пластика монистра се избрани во боја и се многу забавна за домашни птици да се испита со нивните клунови и нозете.На костур себе е направен од природни дрвени dowel дека има (2) drilled дупки или во крајот.На здрав метална жица што создава лак поминува низ овие дупки и го прави (2) мали метални циклуси.Овие циклуси може да се користи за да се откажам други предмети и материјали од играчка.На 1324 Замав е 100% птица safeand тежи и мерки околу : Висина : (8) инчи Ширина : (5.62) или (5 5/8) инчи Длабочина : (0.75) или (3/4) инчи Тежина : Под (2) унци'Ä * Класичен мали димензии птица замав. * Природни дрвени dowel костур. * Шарени пластични монистра. * 100% птица безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент