.

.

Големиот Општи 84023 Сијалица (89 Зелено Стакло), 1 Пакет

Големиот Општи 84023 Сијалица (89 Зелено Стакло), 1 Пакет

DEN 2200.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Димензии : 0.75 H x 4.38 L x 2.75 W (инчи).LED сијалица за камиони, влечење & брод приколки, RVs, автобуси, atv настана, комунални возила и повеќе.Пакет Тежина : 0.05 фунти.Земја на Потекло : Кина.ГОЛЕМИОТ ОПШТ е водечки производител и дистрибутер на висок квалитет на камион додатоци од 1984 година се карактеризира широк избор на хром и од не ' рѓосувачки челик производи.ГОЛЕМИОТ ОПШТ е 89 Зелено Стакло Сијалица за камиони, влечење, приколки, atv настана, RVs и повеќе.Надградба на вашето возило за внатрешни, надворешни, итн.со ГОЛЕМИОТ ОПШТ е 89 Зелено Стакло Сијалица.Го прилагодите вашиот екипаж и се гордееме на вашиот возење со Големиот Општ квалитет додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент