.

.

Бебе Момчиња Девојчиња Зимски Палта Топло Мека Puffer Надолу Јакна Памук Поместена Маскирани Палто за Новородено Бебе Дете Деца Outwear

Бебе Момчиња Девојчиња Зимски Палта Топло Мека Puffer Надолу Јакна Памук Поместена Маскирани Палто за Новородено

DEN 2308.80

Пристапност
Во достапна форма

Нашите деца јакна палта имаат трендовски бои од црна/ розова/ сино/ морнарица/ red/ жолта/ зелена итн.Овие бебе девојки и момчиња палта се направени од високо квалитетна памук се вклопуваат и полиестер исполнет.Маскирани мечка уво дизајн, прави вашите деца изгледа како топло симпатична bear Full zip пред затворање, лесно за бебето да се стави на и да ги преземат off Elastic ракави & полите и две џебови помогне да се заштитат вашиот малку еден против cold Waterproof и windproof, совршен за да се задржи вашето бебе топло во ладни зимски денови.Нашите деца јакна палта имаат трендовски бои од црна/ розова/ сино/ морнарица/ red/ жолта/ зелена итн.Само изберат најсоодветен палта за вашиот малку еден.Погодна за двете секојдневниот живот, во и надвор од спортот, како и секојдневно носат, секојдневен, училиште, лица, празници, играње надвор, качување, патуваат, скијање, сноубординг, велосипедизам или кампување. 【ULTRALIGHT& ПРЕНОСНИ】- На трајни најлон надворешноста и мека полиестер влакна пополнување задржи вашето дете потоплите кога патувате или на отворено, без да предизвика прегревање.Додадете руно и се згусне, да ги задржи вашето дете е топол и удобен, одлична за зимски денови.Совршен за да се носи со снег панталони, leggings панталони, џемпер или здолништа.Големини за возраст од 0~5 години.Тоа е совршен подарок идеален избор за Божиќ, денот на Благодарноста, за Нова Година, за Роденден, Забава, Фотографија итн.Маскирани мечка уво дизајн, прави вашите деца изгледа како топло симпатична мечка.

Главните карактеристики

Избор на клиент