.

.

Гроздобер Стил Птица Глава Рачка Викторија Одење Дрвен Стап Трска Убава Подарок

Гроздобер Стил Птица Глава Рачка Викторија Одење Дрвен Стап Трска Убава Подарок

DEN 960.00

Пристапност
Во достапна форма

Дувачкиот се Справи со Должина : 11cm (приближно).Дрвен Стап Должина : 36 до 37".Боја : Антички месинг заврши.Тежина : 0.650 Гм.Крај : Како што е прикажано во Слика.Гроздобер Стил Птица Се Справи Со Дрвен Стап За Одење Убава Трска.овој стап за одење е уред користи за да обезбеди нарушување на стабилноста или поддржуваат и помагаат во одржување на добро држење на телото.тоа може да потрае некое притисокот на една или на двете нозе.овој стап за подобрување на чувството на сигурност и безбедност при одење.ова одење стап се дизајнирани да обезбедат баланс поддршка во стоење и одење.

Главните карактеристики

Избор на клиент