.

.

MYSHAKER Големи 1 Галон Мотивациони Вода Југ со Широка Уста и да се Справи Рака, Leakproof BPA Free Обновливи Време Маркер Потсетник Голем Капацитет Литри Вода Шише за Надворешн

MYSHAKER Големи 1 Галон Мотивациони Вода Југ со Широка Уста и да се Справи Рака, Leakproof BPA Free Обновливи

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

**Сите-Ден Хидратација** : Ова здрав голем капацитет шише за вода е 1 галон (128 оз), и тоа одговара на дневни вода доза.Без разлика дали сте дома или да одат надвор, оваа вода jug може да ги исполни вашите дневни вода барања, без да рефил, не грижете се за недостаток на вода. **Мотивациски Време Маркер Потсетник** : 1 на Овој Литри вода во шише има едноставна мотивациони цитати и време маркери, што може да помогне да ве потсетам останете хидрирани со знаејќи колку време и колку пиете.Каде и да сте, што и да направите, секогаш кога тоа е, можете да одржите хидрирани лесно. **Широк Устата Дизајн** : Голем дијаметар устата е 3.5" инчи, и тоа е доволно широка за да биде полесно да се пополни овошје или коцки мраз дури и директно од мраз машина, и може да се стави раката во шише да се мијат. **Еко Пријателски** : Направен од висок квалитет на храна-одделение, одобрени PETG, 100% BPA-free, Мирис за слободни и Phthalate-бесплатно, 100% рециклирање храна одделение материјал, безбедно за пиење, Храна одделение, одобрени.Тоа може да се задржи подалеку од било опасен.Оваа вода jug е еднократно, рециклира, и ја снима околината од многу еднократна употреба пластични шишиња отпад. **Лесно да се Носат** : Дизајниран со рачка / Отвор за лесно носење, лесно да се прелива вода надвор.Тоа е супер корисна со здрав и силен рачка костец.Удобен изградена-во рачка овозможува лесно вода транспорт, совршен за преземање да фудбал пракса, безбол игри и други активности на жешките летни денови.Капацитет : 1 Галон / 128oz / 3800ml.Материјал : PETG.ЉУБЕЗНО ИСТАКНА : . 1, Не машина за миење садови безбедно. 2, Нема да падне Без паѓа надвор од високо место. 3, Нема топла течност.Пакет Листата : . * 1x MYSHAKER 1 галон шише за вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент