.

.

UXELY Нокти Датотеки & Buffers, 4 во 1 Помине Уметност Бафер Датотека Блок, Професионален Маникир Алатки за Полнење Правоаголна Уметност Нега на Баферот Блок Алатки

UXELY Нокти Датотеки & Buffers, 4 во 1 Помине Уметност Бафер Датотека Блок, Професионален Маникир Алатки за

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Не се погодни само за нокти продавница оклоп поправка, но, исто така, може да се користат за лична дневна помине поправка,или како подарок за вашите пријателки и роднини. Сјај nail Specifications : Боја : 4 бои/pc, како слики show Material : Песок Површина Sponge Size : 9 x 3. Мазна nail4.Ова го стимулира растот и го поттикнува вашите нокти да растат здрави и силни.

Главните карактеристики

Избор на клиент