.

.

Tutuko Зима Плетени конска опашка Beanie Шапка Унисекс Топло Руно Наредени Черепот Капа за Мажи Жени

Tutuko Зима Плетени конска опашка Beanie Шапка Унисекс Топло Руно Наредени Черепот Капа за Мажи Жени

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е меки, лесни и лесно да се носат.Tutuko Зима Beanie Шапка е дизајниран со двојна слоеви.Тоа е погоден за глава обемот помеѓу 20.Вие исто така ќе сакате модерен плетење текстура.Постојат 5 различни бои на располагање и тие се многу лесно да се пар со вашиот облека.Тоа ефикасно ќе ве заштити од ветер и студ.На црисс-крос кошница ткаат поврзана е елегантен и убав дизајн.Згора на тоа, на помали дизајни да те направи уникатен и стилски во толпата.Тоа е добар избор за трчање, качување, џогирање, кампување, скијање, патување, затворен и активности на отворено.Тоа е дефинитивно една практична Зимска шапка можете да го пропуштите.Па може да се носат како beanie, шамија или Зима вратот gaiter.Тоа е практично шапка можете да не ја пропуштајте оваа Зима.Постојат 3 различни начини за вас да се избере во различни ситуации.ПЕРАТ & ЛЕСНИ - Оваа топла капа може да се мијат со раце или машина, но тоа ставање во торба за перење се препорачува.И тоа е погодно за жените да се стави на косата нагоре, а тоа е остварување како : јога, трчање, одење куче, планинарење, риболов, лов, скијање, сноубординг, џогирање, итн.Тој е направен од 100% мека акрилик надвор и дебели топло руно лагер.Постои единствена конска опашка дупка и drawstring во задниот дел на шапка, Можете да ја прилагодите drawstring да го користите како beanie, вратот gaiter или шамија.Конска опашка BEANIE : Ова е топло и модерен Зимски beanie.Совршен Божиќ подароци за мажи, жени, татко, мајка, пријателка, дечко, итн.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : сплетам beanie шапка располага со двокреветни слоеви.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПОВРЗАНА КАПА - Ова е мултифункционален Зима beanie, Овие е прилагодлив drawstring на врвот на капа.Со aximum топлина.Drawstring затворање.Конска опашка дупка на грбот на шапка е внимателен дизајн за жени кој ви овозможува да се стави на вашата коса горе, а ќе се работи и тоа го прави на отворено.Тоа може да се задржи подалеку од студ во Зима.Мекото руно внатрешна обвивка има подобро топлина задржување.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Ова плетени beanie е унисекс за мажи & жени.Тие се растеглив и еластична, па тие се вклопуваат што повеќето возрасни се' главата големина.Оваа конска опашка beanie е направен од супер густа и буци акрилик поврзана.на татко, сопруг, сопруга.Овој череп капа е многу сит се вклопуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент