.

.

Eyelash & Веѓа Раст Серум - природни Eyelash Раст Подобрувач & Веѓата Серум

Eyelash & Веѓа Раст Серум - природни Eyelash Раст Подобрувач & Веѓата Серум

DEN 1189.44

Пристапност
Во достапна форма

Подолго и Погусто Трепките - Arishine е Eyelash Серум напредна формула зајакнува, magnifies, и издолжува вашите природни трепките и веѓите.Брзи Резултати - Нашата формула е докажано да помогне во зголемување на дебелината и должината на трепките со само 2 недели за секојдневна употреба.Со текот на 6 недели секојдневно користење видов 55% зголемување во природни трепките.Негување и Природни Состојки - На Eyelash Серум формула е не-иритирачки, нежна и безбедно за сите типови на кожа.Тоа е негување на серумски кои ќе ви помогнат изнемоштените трепките и веѓите за да стане посилна и поздрава со секојдневна употреба.User-Friendly - Со апликатори совет, се применуваат серум на коренот областа на горните трепки или веѓите, слични на eyeliner апликација.Користете го секојдневно за максимални резултати.Како да го користите : Секое утро се применуваат на серум директно до lash.Користете 1-2 пати дневно.

Главните карактеристики

Избор на клиент