.

.

EYIIYE Деца Девојки Одблесокот Панталона Солидна Боја Кавга Сомот Панталони Еластична Висока Половината Бел Дното Панталони Детска Облека

EYIIYE Деца Девојки Одблесокот Панталона Солидна Боја Кавга Сомот Панталони Еластична Висока Половината Бел

DEN 84.00

Пристапност
Во достапна форма

80Половината : 18. Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување; 2.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет на сомот материјали.Дизајн : солидна боја, еластичен појас, сомот, набори полите; едноставен и убав дизајн, многу погоден за оваа година е бебето секојдневно носат во есен и зима; ве молиме студено миење или машина за миење/не кајгана/сув.32Возраст : 3-4 Години 110Должина : 22.Погодни прилики : бебе девојки еластичен појас панталони се погодни за повеќето прилики во една девојка е живот, како што се : да оди на училиште, шопинг, дневна, фотографирање, патуваат, страни, итн.75Возраст : 1-2 Години 90Должина : 18.54Возраст : 2-3 Години 100Должина : 20.Можете да ја инсталирате сопствени идеи и натпревар нив слободно; тие може да се користи како роденденски подароци или празник подароци за девојки. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.83Половината : 18.11Возраст : 4-5 Години 120Должина : 24.Боја на облека треба да се мијат одделно да се избегне исчезнува.Ви благодариме за разбирањето!Ветувањето 100% Сосема Нов Доколку производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Можете да изберете големина која одговара на вашите девојка според големината на табелата.96Возраст : 6-12 Месеци 80Должина : 16.Боја : Розова | Големина : 3-4 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Спецификација Материјал : Кадифе Шема : Солидна Боја Стил : Случајни Сезона : Зима, Пролет Боја : Црна/ Вино Црвено/ Розова/ Виолетова/ Жолта Големина(инчен) 70Должина : 15.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ткаенината е мека, дише и има добри влага апсорпција својства, што го прави бебе удобен за носење.93Половината : 15.90Возраст : 5-6 Години Пакет, Вклучувајќи : 1pc панталони Забелешка : 1.87Половината : 17.35Половината : 14.Сите натпревар : деца солидна боја разгореа панталони може да бидат заменети со јакни, windbreakers, маици, секојдневен чевли, спортски чевли и други блузи и чевли.Стил : (70/80/90/100/110/120) шест големини за вашиот избор, погоден 6-12 Месеци/1-2 Години/2-3 Години/3-4 Години/4-5 Години/5 - 6 Години деца деца девојки облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент