.

.

Подлога Стол Јадат Количка Перница Влошки Водоотпорен Перница Бебе Универзална Деца Бебе Нега

Подлога Стол Јадат Количка Перница Влошки Водоотпорен Перница Бебе Универзална Деца Бебе Нега

DEN 180.48

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Број На Модел : Дете Перница.Тип : Седиште Перница.Капацитет : Единствен.Предлага : 0-2 Години Бебе.Шаблон Тип : Шарени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Капацитет : Single Load Имајќи : 19kg Model Број : Бебе Шетач Seat Package Вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Јадат Стол Перница Pad Pattern Тип : Striped Type : Седиште Cushion Gender : Unisex Suggested за : 0-2 години бебе.Број на модел : Дете cushion Size : 67 * 49cm/26.4 * 19.3"Материјал : Памук Смеса.

Главните карактеристики

Избор на клиент