.

.

Не Alleson Scrimmage Шлем Маска

Не Alleson Scrimmage Шлем Маска

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од 90% памук и 10% Lycra да трае низ безброј практики и scrimmages.Една големина одговара на повеќето стандардни шлемови (12-Pack).Одлично за P. E. класи и училиште и лига фудбалски тимови. 0.5 во.еластична дното со зафат го задржува покрие безбедно место.Боја : Злато.Не Alleson 1071955 Scrimmage Шлем Капак (DZN) Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент