.

.

AIHAO Стигнале Ballpoint Пенкала, Црно Мастило, Средна Точка (1.0 mm), 24 Пак, Хибридни Пенкала со Мастило за Непречено Пишување, Ballpoint Подарок Пенкала за Излет, Journaling

AIHAO Стигнале Ballpoint Пенкала, Црно Мастило, Средна Точка (1.0 mm), 24 Пак, Хибридни Пенкала со Мастило за

DEN 302.16

Пристапност
Во достапна форма

НАПРЕДНИ МАСТИЛО - Ултра-мазна, брзо сушење мастило текови како слободно, како и вашите мисли оди.Пишувањето е никогаш да се повлечете.Ви овозможува трајно и не прескокнете пишување искуство.BALLPOINT СРЕДЕН вклучени во 1.0 mm среден точка шири мастило совршено, создава впечатлива, живописни линии.Погоден за секојдневна писмена форма.УДОБНОСТА ЗАФАТ - Опремени со модата гума зафат.Едноставен и посебен дизајн, текстура зафат дава пенкало чувство на елеганција.Мек Зафат за удобно секојдневно пишување и убаво чувство во вашата рака.ЦРНО МАСТИЛО – Вклучува 24 црна стигнале ballpoint пенкала, совршен за ситуација каде што голем пенкало количини се потребни.Рамномерно се шири црно мастило додека пишувате.ДОВЕРЛИВИ КВАЛИТЕТ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Не само што ќе имаат квалитет ballpoint пенкало, но удобен онаа што може да се самоуверено се потпираат на за пишување на совршенство.Прекрасен помошник за домашните задачи, да има состанок, journaling, пишување на дневник и распоред.Aihao топката пенкало engrossed во правење на добра топка пенкало.Поддршка на вашиот пишување со супер мазност и флуентност.Не крварат, не прескокнете.Инспирира вашата имагинација додека пишувате со живописни и pleasuring бои.Елаборат совет го поддржи вашата секојдневна работа.Секое пенкало е внимателно стокмено.AIHAO ballpoint пенкало е обликуван да обезбеди удобно земи чувствуваат.Избирање на висок квалитет мастило од Кина,безбедни и стабилни.Не грижете се за дупка и да го прескокнете.Можете да добиете поддршка на AIHAO ПЕНКАЛО!.

Главните карактеристики

Избор на клиент