.

.

Panasonic BQ-CASEK2SA Eneloop Про Батеријата Складирање Случаи со 4AA или 5AAA Капацитетот на Батеријата, Obsidian Сива (Пакување од 2)

Panasonic BQ-CASEK2SA Eneloop Про Батеријата Складирање Случаи со 4AA или 5AAA Капацитетот на Батеријата, Obsidian

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Секој за чување може да се сместат до 4 АА или 5 ААА Eneloop батеријата клетки.Dual палецот табот дизајн го прави случај Лесно да се отвораат и затвораат.Се вклопуваат во чанта или briefcase за енергија од батеријата на движење.Доаѓа во комплет со два "Obsidian Сива" Panasonic складирање случаи.Конструиран во Јапонија од страна на Panasonic дизајн тим.

Главните карактеристики

Избор на клиент