.

.

NUOLAN 5x7 Слика Рамка Селски Сива Дрво Шема Уметност Фото Рамки 6 Пакети за Ѕид или Tabletop Екранот (NL-PF5X7-РГ)

NUOLAN 5x7 Слика Рамка Селски Сива Дрво Шема Уметност Фото Рамки 6 Пакети за Ѕид или Tabletop Екранот (NL-PF5X7-РГ)

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

【Димензија】 Пакетот вклучува 6 компјутери МДФ дрвени 5 од 7 слика рамки сет .Вкупната големина на слика рамка 5 X7 е 9.8(Висок) ,7.9 (Ширина),0.2(Длабочина), совршен за 5 X7 инчен уметнички слики без мат. 【Ѕид или Маса Врвот】 6 пакети 5 X7 слика рамки дојде со бесење хардвер и easel назад, достапни за монтажа на ѕид или да стојат на tabletop.Прикажување во вертикална или хоризонтална. 【Еко-Пријателски Материјал】 Произведени од МЕДИЈАПАН со дрво текстура дрво заврши, ова 5 X7 слика рамки изгледа како цврсто дрво со трнлив текстура.Изградени со полира со Висока Дефиниција Стакло,ултра брзината на прикажување и анти-нула. 【Совршен Подарок】 Голема претставува за бебе s ќе биде совршен подароци!.Свадби се значајна пресвртница и заслужуваат место на вашиот ѕид на сеќавањата.Секој брак неколку заслужува да имаат убава фотографија од нивната свадба, ангажман, или Instagram feed прикажани во нивниот дом.Понудени во совршена големина за овој вид на подарок (8 x 10 фото рамка) , вие не може да тргне наопаку.Најдобри свадба присутен било кога.Дизајн посебен изглед на негува меморија или драгоцено парче на уметноста, со користење на убави Ѕид Фото Рамка-Селски Сива.Тоа се одликува со возраст, сива заврши за село жалба.Овие 4x6 5x7 8 x 10 инчи за шармантна изглед.Дипломирањето ден е важен настан во секој ученик живот.Тоа означува постигнување на академски цели и претставува нов почеток на постдипломски животот на патувањето.Одбележат овој специјален настан со персоналните дипломирањето рамки.

Главните карактеристики

Избор на клиент