.

.

Rely Латекс Јога Пилатес Отпор Бендови Фитнес Салата За Вежбање Тренингот Обука Јамка Бенд

Rely Латекс Јога Пилатес Отпор Бендови Фитнес Салата За Вежбање Тренингот Обука Јамка Бенд

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Затворени-јамка дизајн на оваа рамни бендот се вклопува удобно околу горниот или долниот дел на нозете, па можете да ги вежба мускулите на колковите и нозете, како и зглобовите и рацете.Ќе ви помогне за зголемување на мускулниот тонус и сила.Совршен за асистирана pullups, тежина вежби, Јога дома или во теретана.Развивање на рамнотежа и координација.Големина : прибл. 500x50x0.65mm.Боја : Случајни Материјал : Латекс Пакет се Вклучуваат : 1 x Вежба Бендови.

Главните карактеристики

Избор на клиент