.

.

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со ZTE Сечилото V10, си го заземат своето место Моден Дизајн Потпирачот Glisten Гума Функционални за Девојки Сјајот Симпатична Водоотпор?

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со ZTE Сечилото V10, си го заземат своето место Моден Дизајн Потпирачот Glisten

DEN 1065.60

Пристапност
Во достапна форма

Оваа серија е високо препорачливо за нашата прекрасна девојка клиенти.Ние сигурно ќе се направи сте задоволни.Притиснете за да ја видите промена во вашиот сопствен снимање-ѕвезди.Тоа не може да поддржува само вашиот паметен телефон, туку исто така и поддршка за вашиот живот со тоа што се вашиот стрес-намалување на-играчка.Бренд : Lulumi Ние го градиме нашиот бренд, студиа и фабрики од 2016 година. 360 степен на ротација овозможува завидна hands-free удобност употреба на вашиот мобилен телефон било агли.[Функционална Носителот] - Цртан филм телефон носителот обезбедување на поддршка за прстите и менување на традиционалните начини на заграбувањето на вашиот паметен телефон.Камерата исечок дуе 1.Тоа не може да поддржува само вашиот паметен телефон, туку исто така и поддршка за вашиот живот со тоа што се вашиот стрес-намалување на-играчка.Само да се каже збогум на уморни раце!Дури и да стане паметен телефон потпирачот.Опис на производот : Цртан филм телефон носителот обезбедување на поддршка за прстите и менување на традиционалните начини на заграбувањето на вашиот паметен телефон. [Стрес Намалување] - Сјајна деликатна Течни Сјајот Ѕвезди мека торба.На течност прилагодени торба е дизајн за совршено да се совпаѓаат со цртан филм случај.Гаранција : 1 година, ако постои проблем или мислење со производот.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за вашиот паметен телефон.Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно.Камерата исечок дуе 1mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење.Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно.Оваа серија е високо препорачливо за нашата прекрасна девојка клиенти. 360 степен на ротација овозможува завидна hands-free удобност употреба на вашиот мобилен телефон било агли.Ослободување на вашите раце и да уживате во вашето видео време!.Само да не контактирате за решение. Ние се фокусира на дизајн и функционалност. [Функционална Потпирачот] - се Одвиваат и да стане паметен телефон потпирачот. [Заштитна и Фитинг] - Мека TPU случај целосно ги покрива сите копчиња и трајни течни торба носи поголема заштита.Мека TPU целосно покривање на сите копчиња.Секој пирс и копче за капакот се совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент