.

.

Neoperl 21 2250 5 Калифорнија Стандард Проток на СПС Меур Поток Flotalia Двојно Завртување Спреј Aerator, Двојна Тема, 1.8 GPM, 15/16-27 x 55/64-27 Теми, Хром Финиш, Пластични

Neoperl 21 2250 5 Калифорнија Стандард Проток на СПС Меур Поток Flotalia Двојно Завртување Спреј Aerator, Двојна

DEN 427.68

Пристапност
Во достапна форма

Влече надолу за да се префрлите од тек на спреј.Удобно мека тело со завртување акција. 1.8 салата Проток.Хром Финиш. 15/16" x 55/64"-27 Теми.Оваа Вртливата спреј има удобна мека тело со завртување акција и ја повлекува надолу за да се префрлите од тек на спреј.Тоа има 1.8 GPM притисок компензираат проток на вода.Едноставно повлечете надолу за да се префрлите на проток на вода од тек на спреј.

Главните карактеристики

Избор на клиент