.

.

Складирање Тегла Стакло Бонбони Тегла Декоративни Тегла Дневна Соба Декорација Храна Запечатени Снек Тегла со Капак (Боја : Јасно, Големина : 13.787.87 инчи)

Складирање Тегла Стакло Бонбони Тегла Декоративни Тегла Дневна Соба Декорација Храна Запечатени Снек Тегла со

DEN 1346.40

Пристапност
Во достапна форма

▲【Високо квалитетен материјал】На чување на резервоар е направен од висок квалитет на стакло материјал.Ова дома декорација ќе додадете сјај и живост во вашата соба и да додадете контакт на забава и изненадување на вашата домашна декорација. ▲【Исклучителен дизајн】дизајн на површината текстура на чување на резервоар полн со ретро модата. ▲【Мулти-цел】Декоративни тегли се многу погодни за свадба декорација, дом и градина декорација.Се користат за складирање на ореви, бонбони, бисквити, кафе, грав, чоколадо, ситните, итн. ▲【Големина】13.78*7.87 инчи таписерии и лесен за чистење, користете го нашиот прекрасен и неверојатно тегла серија за подобрување на вашата домашна декорација. ▲【По-продажбата на услугата】 Ние придаваат големо значење на клиентите искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние сме среќни да помогнеме.Исклучителна уметничка изработка, креативен дизајн, полн со три-димензионални впечаток.Подобрување на текстурата на дом, ни донесе шарени визуелни ефекти, светлина луксуз и gorgeousness.☞Производ параметри : ●име на Производ : чување на резервоар●Производот материјал : стакло●Производ во боја : транспарентна●Производ големина : 13.78*7.87 инчен●Применливи толпата : секој●Применливи сценарија : дневна соба, desktop, спална соба, облекување маса, итн.●Испорака листа : 1 *чување на резервоар● време на Испорака : 15-30 работни дена●Забелешка : 1. Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.2. Поради резолуција на екранот или осветлување проблеми, ќе има одредена боја разлика.3. Поради прирачник за мерење, производот е грешка на 1-3cm.●Добредојдовте на вас, постојат многу производи во продавница за да пребарувате.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент