.

.

Huggies Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 5, 19-Каратно

Huggies Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 5, 19-Каратно

DEN 494.88

Пристапност
Во достапна форма

Huggies абсорбента Течење Систем за Заклучување ви помага да се елиминира протекување до 12 часа на заштита, плус wetness индикатор менува бојата кога е време за промени.Приклучи се Huggies Награди да заработи 10 поени за секој долар потрошени на Huggies пелени и брише.Huggies Малку Snugglers пелени големина 5 одговара бебиња 27+ lb.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Huggies Dry Touch Лагер го штити бебето кожата со влечење на хаос далеку, додека Pocketed Назад Корселе содржи хаос и помага во спречување на пелена blowouts.Печати на враќање превозот етикета.Huggies Gentle Absorb Лагер обезбедува дополнителна мека слој на заштита, што привлекува влагата далеку од бебешка кожа, додека Pocketed Назад Корселе содржи мензи и помага во спречување на пелена blowouts.Купуваат пелени на големо и спаси со Subscribe & Зачувај.Печати на враќање превозот етикета.Мирис слободни, лосион за слободни, paraben слободни и без елементарен хлор & гума латекс.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Дополнително, preemie и новородените големини имаат папочната врвца исечок да се заштити бебето е папокот, а тоа се лечи.Противалергиски, мека и дише надворешниот поклопец овозможува на бебешка кожа дишат да остане удобни, чисти и здрави.Вие исто така ќе добијат ексклузивни пелена купони, нуди и надградби.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.), Новороденче (до 10 lb.Huggies Течење Систем за Заклучување ви помага да се елиминира протекување до 12 часа на долготрајна заштита, плус wetness индикатор менува бојата кога тоа е време за промена на пелена.

Главните карактеристики

Избор на клиент