.

.

HOMEYU Тегла Свеќи Свеќа Покрие Свеќа капак Тегла Свеќа Topper Додатоци Нијанси на Ракавите за Тегла Свеќи Цвет Стил

HOMEYU Тегла Свеќи Свеќа Покрие Свеќа капак Тегла Свеќа Topper Додатоци Нијанси на Ракавите за Тегла Свеќи Цвет

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите свеќа topper е направен од високо-квалитет дебели материјали.Ова свеќа поклопецот е многу убава и издржливи.свеќа toppers за тегла свеќи помага свеќи горат повеќе рамномерно.Како да го користите : директно од шише устата.Вграден-во тип : надворешен дијаметар 2.8 инчи; Применливо : Шише-тип свеќи со шише дијаметар од 2,8-3.2 инчи.Answer : ___________________________ Note : Кога свеќа маска се користи, топлина температура е висока.Ве молиме обрнете внимание на тоа топло, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Улогата на свеќа на корица : Како шише свеќа декорација, што е уште поважно, тоа може да се соберат на топлина, ги покрие устата на свеќа, да им помогне на површината на свеќа да се забрза топење, обидете се да се избегне свеќа ѕид, јама феномен.Боја : Dragonfly.

Главните карактеристики

Избор на клиент