.

.

VSEER 2 Prong Продолжување Мозок НИ AC 2-Prong Машки и Женски Енергија Кабел 13A/125V, САД Штекер Saver Моќ Проширување да се Користи Кабел за NEMA 5-15P да NEMA 5-15R (1FT)

VSEER 2 Prong Продолжување Мозок НИ AC 2-Prong Машки и Женски Енергија Кабел 13A/125V, САД Штекер Saver Моќ

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите Штекер Saver Моќ Проширување Мозок го прави лесно за вас да се избере како и некои производи кои не се наменети да бидат скапи, тие само треба да се работи добро.Едноставна и добро направени со висок квалитет кабли со поларизирана приклучок ,13 A/125 V САД Штекер Saver Моќ Проширување да се Користи Кабел 2-prong Места за NEMA 1-15 P да NEMA 1-15 R.Ако за било која причина, вие не ќе биде 100% задоволни со производот, само ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент