.

.

QINGQIAN Кабел Clips16 Различни Црна Лепило Кабелот Носители, Идеален Кабел Кабли за Управување за Организирање на Кабел Жици-Дом, Канцеларија, Автомобил, Биро Ноќната (Balck

QINGQIAN Кабел Clips16 Различни Црна Лепило Кабелот Носители, Идеален Кабел Кабли за Управување за Организирање

DEN 204.96

Пристапност
Во достапна форма

Постојат 16 различни големина црна кабел клип носителот, повеќе големината и повеќе боја за сите членови на семејството.Чувајте ги Вашите Биро Организира : Litte уредни кабел кабелот носителот ќе им помогне на оние преполни кабли и кабли околу вашето биро, ТЕЛЕВИЗОР, моќ лента, поднесување кабинети, компјутер или мобилен телефон многу поубаво и побезбедно.Здрав Леплива Подлога : Направен од екстра јаки надгради леплива подлога која ги држи нив безбедно, да се почитуваат лесно на повеќе површини.Повеќенаменски : Можете да ги користите како табела кабел organzier, како пен носителот, како четка за заби или flosser носители, флексибилен и лесно да се инсталира секаде каде што сакате.Answer : ___________________________ Note : Чистење на површината пред употреба да се подобри животниот циклус.

Главните карактеристики

Избор на клиент