.

.

Yealink VP59 Smart Video IP Телефон, 16 VoIP Сметки. 8-Инчен Прилагодливи Боја На Екранот На Допир. Dual USB 2.0, 802.11 ac Wi-Fi, Dual-Port Gigabit Ethernet, 802.3 болест Рое, Адаптер Не се Вклучени (SIP-VP59)

Yealink VP59 Smart Video IP Телефон, 16 VoIP Сметки. 8-Инчен Прилагодливи Боја На Екранот На Допир. Dual USB

DEN 17016.00

Пристапност
Во достапна форма

8-инчен (1280 x 800) капацитивни прилагодливи на екранот на допир. 1080p HD бизнис видео (plug and play камера).HD voice со Yealink Акустична Штит и Бучава Доказ технологии. 27 допир копчињата за меморија, 16 SIP сметки.Факултативна Yealink PS12 V1000 US Напојување 12 V/1А се продава одделно.На Yealink предводник на smart video phone VP59 е наменета за директори и teleworkers дека штрајкови на совршен баланс помеѓу едноставноста и софистицираност, овозможување на висок квалитет комуникации за бизнис директори и стручни лица слично.Врз основа на Андроид 7.1 оперативен систем, VP59 карактеристики осум-инчен LCD екран на допир на екранот, што ви дава smartphone-како корисник искуство, и тоа, исто така, поддржува инсталација на апликации од трети лица за бизнис прилагодување, како и на Door Phone карактеристики.Кога се работи со Yealink DD10 K DECT USB Dongle, VP59 ќе се претвори во corded-cordless телефонот и да ви возврати до 4 DECT телефони во целост да ги задоволат секојдневните барања.Исто така, VP59 smart video телефонот може да се пофали на 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi конективност, како и Bluetooth 4.2 конективност.Оваа комбинација на напредна технологија овозможува побрзо префрлување на податоци и High Definition Multimedia Interface (HDMI™) излез за висок квалитет на медиумите размена.

Главните карактеристики

Избор на клиент